Субота, 2024-05-25, 11:14 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Голосковицький ЗЗСО І-ІІ ступенів

Головна » 2017 » Грудень » 15 » Голодомор. Пам'ять в ім'я майбуття: джерела, новітні історіографія та методологічні підходи
4:39 PM
Голодомор. Пам'ять в ім'я майбуття: джерела, новітні історіографія та методологічні підходи

22 листопада 2017 року у Бродівській  СЗОШ І-ІІІст. №2 в рамках вшанування 85-х роковин Голодомору  1932- 1933 років в Україні відбулося  заняття вчителів історії  району «Голодомор. Пам'ять в ім»я майбуття: джерела, новітні історіографія та методологічні підходи».

У центрі заняття  стояла робота вчителя історії Голосковицького НВК Дутчак Юлії Ігорівни, яка успішно пройшла курс підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників під час навчання  у школі Міжнародної методлабораторії  «Verba Magistri»  у співпраці з Міністерством освіти і науки України за підтримки Канадського інституту українських студій Альбертського університету.У роботі семінару учасників вразило: підібраний матеріал про страшну правду, кадри документального фільму, виставка книг (новітні дослідження теми), ознайомлення з новими копіями  документів Центрального державного архіву громадських об»єднань про Голодомор 1932 -1933 років в Україні. Результати роботи вчителів  у групах представляли Голіновська Галина Богданівна (ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІст.№3), Шоп»як Ольга Дмитрівна (Ясенівська ЗОШ І-ІІІст.), Карплюк Василь Іванович (Голубицька ЗОШ І-ІІст.), Вихрист Надія Богданівна (Гаї-Дітковецький НВК). Учасники семінару отримали методичні матеріали. У підведенні підсумків прозвучали думки, що осмислюючи тоталітарне минуле - будуємо демократичне майбуття.

    

 

 

Переглядів: 385 | Додав: goloskovuchi1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Бродівський район, с.Голосковичі, тел. (03266)33328, e-mail: //gnvk.ucoz.net/ © 2024
uCoz