З метою вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні 20 лютого 2018 було проведено лінійку-реквієм «У нашій пам'яті вони залишились назавжди». Усі учні відповідально поставились до підготовки та проведення даного заходу, під час якого читали вірші та молитви, висловили свої почуття та переживання; кожен з них торкнувся священного вогню – частинки вічного, а світло свічок стало даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради справедливості жертвував собою.
![](/28383135_1794507427517852_929147006_n.jpg)
...
Читати далі »